piątek, 30 czerwca 2017

Kartka Ślubna z opowieścią


Uwielbiam wykonywać te prace, które są dla mnie wyzwaniem. Zrobić normalną kartkę na chrzest, komunię czy ślub to pestka, ale co w przypadku gdy należny do kartki dołączyć informacje o hobby, pasjach, marzeniach...

Wtedy do takiego projektu podchodzę nieco inaczej, daje sobie chwilę do namysłu i tak obserwując wszystko wkoło szukam inspiracji.

Tak było w tym przypadku - miałam wykonać kartkę ślubną, ale nie taką zwykłą, tylko taką która opowie o osobach obdarowanych coś więcej.

Dostałam garstkę informacji nt. przyszłego małżeństwa - oboje z pasjami, ale niestety jak to w życiu bywa pasje, pasjami - a w życiu trzeba iść na ustępstwa i zawodowo zajmować się czymś innym - któż z nas tego nie zna? 
Panna Młoda z zawodu i pasji mikrobiolog, która z pasją opowiada o hodowanych roślinach i żyjątkach. Pan Młody zapalony wędkarz! 
Z tego zakręconego połączenia wyszła bardzo fajna praca! Pracę zgłaszam na wyzwanie #46 - summer moodboard, które nawiązuje zarówno do tego wyzwania jak i przypadkowo do poprzedniego wyzwania I-Kropki #45 - wedding.
Z moodboardu zainspirowało mnie morze, piasek, kolory.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pozostawione komentarze;)

7 komentarzy:

 1. Super pomysł i wykonanie. Dziękuję za udział w wyzwaniu I Kropki

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Dziękuję za udział w wyzwaniu I Kropki

  OdpowiedzUsuń
 3. awesome! Thank you for playing along with us at I-Kropka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna! Tez lubie zrobić kartkę,która jest specjalnie dla kogoś. Tobie swietnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń